Thermo Fat burner – pokonaj tłuszcz. Thermo Speed Extreme Mega Caps

Na rynku można znaleźć bardzo wiele suplementów, które mają za zadanie spalanie tłuszczu. Są to preparaty zwane termogenikami, zwiększające wydatek energetyczny i powodujące przyspieszenie przemiany materii. Na pewno wiele osób zadaje sobie pytanie, czy takie środki są bezpieczne dla naszego zdrowia? Reduktory tłuszczu posiadają składniki, które są dopuszczone do obiegu, więc można je kupić legalnie i nie bać się o swoje zdrowie – oczywiście trzeba stosować się do sugerowanej przez producenta dawki do spożycia. Termogeników nie powinno się także zażywać przed snem, ponieważ powodują one podwyższone tętno, co może powodować problemy z zaśnięciem. Także osoby, które cierpią na problemy sercowo-naczyniowe powinny skontaktować się z lekarzem przed przyjęciem takich suplementów.

 
Thermo fat burner wykazuje działanie termogeniczne i lipotropowe, dzięki czemu spalanie tłuszczu jest przyspieszone. W skład suplementu wchodzą: guarana, garcinia cambogia, green tea, winian l-karnityny, chrom oraz jon. Wszystkie te składniki mają wpływ na pozbycie się zbędnego tłuszczu poprzez przyspieszenie wydatków energetycznych, ograniczenie łaknienia, a także podniesienie wydolności organizmu – dzięki czemu aktywność fizyczna jest bardziej efektywna i przynosi więcej korzyści. Dawkowanie: 2 razy dziennie, 1-2 tabletki przed posiłkiem lub wysiłkiem fizycznym, popić szklanką wody.

 
Thermo speed extreme mega caps stanowi zestawienie najaktywniejszych termogeników – przez co bardzo ułatwia redukcję problematycznego tłuszczu. Tabletki mają nową formułę, która jest odpowiedzialna za ekstremalną termogenezę, a także maksymalne działanie anaboliczne. Zawierają naturalny skład, w którym znajdują się: zielona herbata, tyrozyna, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, ekstrakt guarany (w tym kofeina) oraz ekstrakt pieprzu czarnego – piperyna. Dawkowanie: 2 razy dziennie 1 tabletka, 30 minut przed śniadaniem i obiadem.
Suplementy powodujące przyspieszoną redukcję tłuszczu są bardzo dobrą opcją dla sportowców, osób na diecie redukcyjnej, a także dla wszystkich tych, którzy pomimo ćwiczeń i diet nie mogą pozbyć się tłuszczu z różnych partii ciała.